Dünyanın En İyi Tatil Mekânlarından – Erzurum

Dünyanın En İyi Tatil Mekânlarından – Erzurum

Dünyanın En İyi Tatil Mekânlarından – Eruzurum
Dünyanın En İyi Tatil Mekânlarından – Eruzurum

Bugün sizlere ülkemizin doğusunda yer alan bir bölgeden bahsedeceğiz. Hem tarihi güzelliklerinin yanı sıra hem de sırra kadem basmış ve saklı olan cennet gibi özelliklerini ifşa edeceğimiz bu güzel ilimiz Erzurum hakkında bilinmeyenleri anlatmayı uygun gördük.
Erzurum ilimiz Türkiye‘nin gerçekten de dünya ülkelerinden olan Rus ülkesinden sonra en soğuk ve kışları en zor geçen bir ilimizdir.
Unutmamanız gereken bir tatilsitesi.org atasözü ile Erzurum’u niteleyecek bir söz söyleyecek olursak, “Karakışın İncisi” diye nitelendirebileceğimiz bir şehrimizdir.
Kışın aklınıza gelebilecek her türlü Doğa sporlarını yapabileceğiniz dünyadaki en nadide şehirlerden biridir Erzurum ilimiz.
Bu ilimiz için her ne kadar “Karakışın İncisi” diye nitelendirecek olsak da, kış aylarının en ağır dönemlerinde veya en sert dönemlerinde bile demiryolu ulaşımı sayesinde her zaman gidebileceğiniz bir tatil mekanıdır.
Yaz aylarında ise dünyanın gerçekten de Erzurum‘a gidip oraları ziyaret eden biri olarak sizlere edindiğin deneyimlerden bir tanesi de o kadar güzel bir havası veya serin bir havası var ki adeta kendinizi cennetin bir noktasında soluduğumuz havayı burada sorduğunuzu hissedeceksiniz.
Erzurum halkı o kadar güzel bir toplumdan oluşuyor ki cana yakın bir milletin olması ve hangi kapıya giderseniz gidin sizlere kapınızı sonlarına kadar açıp sizleri yedirip içirip ve barındırmanızı dahi hiçbir ücret almadan muazzam bir misafirperverlik özelliklerini bizzat kendiniz oraya giderek bunu yine bizzat kendiniz yaşayabileceksiniz.
Dünyanın en iyi tatil sitesi – tatilsitesi.org

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Dünyanın En İyi Tatil Mekânlarından – Erzurum” konusunda Bir Fikir

  1. Konu içerisinden bir alıntı: Unutmamanız gereken bir tatilsitesi.org atasözü ile Erzurum’u niteleyecek bir söz söyleyecek olursak, “Karakışın İncisi” diye nitelendirebileceğimiz bir şehrimizdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir