Geyikbayırı, Antalya

Geyikbayırı, Antalya

Antalya, Antalya Geyikbayırı Kamp, Antalya Geyikbayırı Nasıl Gidilir, Antalya Geyikbayırı Nerede, Antalya Geyikbayırı Satılık Ev, Gayikbayırı Restoranları, Geyikbayırı Tırmanış Cenneti, tatilsitesi org

Geyikbayırı, Antalya,

Konyaltının sahillerinden arabayla yarım saatlik bir yolculukla Geyikbayırı’na varabilirsiniz. Buraya gelen insanlar, kaya tırmanışı yapabiliyor.

Kızılgerdan, kaya kırlangıcı, karatavuk ve ispinoz gibi kuş türlerinin yanısıra zengin bir bitki örtüsüyle cezbe kapılmamak imkansız.

Yazları Antalya’da hava koşulları sıcak olduğunu fakat bu bölgenin genel hava durumuna göre 1 ila 2 derece daha düşük olduğunu söyleyebiliriz.

Cennet gibi bu yerde kendi çadırlarınızda kamp yapabilir ve hatta mutabık fiyatlarda Guest House’ta konaklayabilirsiniz.

Gittiğinizde geri dönmek istemeyeceğiniz Geyikbayırı, koca bir yazı en iyi ve huzurlu bir şekilde geçerebileceğiniz tek adres olmasada vazgeçemeyeğiniz  bir yerdir.

Sizinde bu bölgede deneyimlediğiniz bir tatil varsa konunun altından yorum yaparak, bahsedemediğimiz güzelliklerinden bahsedebilirsiniz.

  • 11
  •  
  •  
  •  
  •  

1 Comment

Add a Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir