Tatil Mekânlarından – Bingöl Yüzenada

Tatil Mekânlarından – Bingöl Yüzenada

adminPosted by

Tatil Mekânlarından – Bingöl Yüzenada

Tatil Mekânlarından – Bingöl Yüzenada
Tatil Mekânlarından – Bingöl Yüzenada

Sizlere yeni ve farklı bir tatil mekânı olan Bingöl ilinin Solhan ilçesine bağlı olan YÜZENADA’yı tanıtmak istedik bu konumuzda.
Adından da anlaşılacağı gibi ülkemizin Doğu Anadolu Bölgesinde yer alan gerçektende Yüzenada ‘yı duymuşuzdur veya bilmeyenler için ilk olarak öğrenebileceğiniz bilgiyi sayemizde edinmiş olacaksınız.
Bingöl ilimiz binlerce gölü olan ve su konusunda günümüz dünyasına değin su sıkıntısı çekmeyen ve Allah’ın bir lütf-u olduğunu veya bu ilimize bahşedilmiş bir YÜZENADA hakkında sizlere özet olarak bilgi vermeye çalışalım.
Doğanın harikulâde yapısıyla kurak topraklar da devasa bir gölün üzerinde YÜZENADA yı görmek için hem uçak yolculuğu ve hemde karayolu yolculuğu ile adanın bulunduğu Solhan ilçesine hem kendi şahsi araçlarımız ve hemde servis araçlarıyla 24 saat boyunca sürekli ulaşımın aktif olduğu noktalardan kolaylıkla gidebilirsiniz.
Yüzenada büyük bir gölet üzerinde tamamıyla adeta doğanın bir hediyesi şeklinde adacıklar vardır. Bu adalar hareket halinde olup üzerinde yani YÜZENADA ya binerek gölet içerisinde seyahat edebilirsiniz.
Son derece uygun maliyete mükemmel bir tatil programı yapabilirsiniz. Herşeyiyle doğal olan bütün yiyecekleri gönül rahatlığıyla yiyebilirsiniz.

Daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız sizlere önerimiz gidip yerinde görmeniz gerek YÜZENADA’yı.
Anlatılmaz. Yaşanır.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

3 comments

  1. Konu içerisinden bir alıntı: Daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız sizlere önerimiz gidip yerinde görmeniz gerek YÜZENADA’yı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir